schuco

Decoline firması ile siz değerli müşterilerimizi Schüco (Alman) kalitesi ile buluşturuyoruz. Evlerinizin, villalarınızın, bahçelerinizin ve birçok yaşam alanlarınızın vazgeçilmez kalitesini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

windows_544098

Pencereler

Pencereler, yaşam alanlarını ışıkla doldurur, net bir görünüm sağlar ve hava ve çevre koşullarından koruma sağlar. Schüco pencere sistemleri zamansız tasarımları ve akıllı teknolojileri ile görsel vurgular yaratırken, mükemmel ısı yalıtımı enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar, evinizin değerini artırır ve aynı zamanda çevreyi korur.

door_899428

Villa Kapıları

Ön kapı sadece bir evin içine doğrudan erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda konut sakinlerinin karakterine de ilk bakışı sağlar. Schüco giriş kapıları, zamandan bağımsız bir çok tasarımı en yüksek düzeyde güvenlik, ısı yalıtımı, hava geçirimsizlik ve dayanıklılıkla birleştirir. Bu, yaratıcılığın neredeyse hiçbir sınırı olmadığı anlamına gelir - büyük ölçüde kapılar bile uygulanabilir.

curtain_2515920

Sürme Kapılar

Alüminyum ve PVC-U'dan yapılmış yüksek ısı yalıtımlı kayar kapılar yeni alanlar yaratır. Kim bir kolu döndürerek ofisini veya yaşam alanını genişletmek istemez ki? Schüco'nun yalıtımsız sürme kapıları, iç mekanlarda kullanım için çok çeşitli yeni tasarım konseptleri sunar. Her iki sistem yapısı da tasarımları sayesinde sorunsuz bir şekilde birleştirilebilir.

smart-door_4222251

Akıllı Ev

Yeni binanızın eski bir bina olmasını istemiyorsanız, artık yenilikçi akıllı ev çözümlerimizin dikkatinizden kaçmasını göze alamazsınız. Günlük yaşamınızı daha kolay, daha rahat ve daha verimli hale getirmenin yanı sıra sağlığınızı, evinizi ve mülkünüzü korur. Bu nedenle Schüco size akıllı yaşamınızı zenginleştirecek ilham verici, akıllı ve birbirine bağlı ürünler ve sistemler sunar.

window_605843

Kış Bahçesi

Bir kış bahçesi inşa etmek için birçok neden var. Pratik nedenler, çünkü insanların daha fazla alana ihtiyacı var. Duygusal nedenler, çünkü insanlar doğaya daha yakın yaşamak ister. Ya da estetik nedenler, çünkü zarif bir eklenti, bir eve belirgin bir hava katıyor.

window_5957347

Balkonlar

Sakin bir kahvaltı veya güzel bir akşam için mükemmel bir yerdir balkon. Balkon sadece evinizdeki konforu artırmakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüzün değerini de yükseltir. Schüco balkonları çok çeşitli tasarımlar, optimum sistem uyumluluğu, bireysel tasarım seçenekleri ve yüksek hava koşullarına dayanıklılık sunar. Yeni inşaatlar ve mevcut gayrimenkuller için uygundurlar.

Back to Top

Arama

Ürün sepete eklendi.